BNR001-160 Mixing Paddle
BNR001-160 Mixing Paddle
Part Number:  BNR001-160
  • Diameter 160 mm (6.29")
  • Overall length 60 cm (24")
  • Designed for plasters, adhesive mortars, mortars,tile adhesives and fillers,
  • Best for sticky and viscous materials
  • Material Flow Bottom to Top
  • Connection M14 x 2 male threads
Contact:
Hours of Operation:
Monday-Friday: 7am-5pm
Saturday/Sunday: CLOSED
Pricing/Availability:
Order Delivery / Pick-Up:
Shipping Charges:
BNR001-160 Mixing Paddle
Product image 1
Description
Part Number:  BNR001-160
  • Diameter 160 mm (6.29")
  • Overall length 60 cm (24")